Informacje o firmie transportowej PomocDrogowaUrsynow.pl

Firma PomocDrogowaUrsynow.pl Autoholowanie została założona w 2006 roku. Początkowo firma i nasza pomoc drogowa Warszawa Ursynów zajmowała się świadczeniem usług transportowych. Następnie nasza wiedza pozwoliła nam na świadczenie pomocy drogowej, a także napraw blacharsko-lakierniczych i w końcu transportowych. Jesteśmy również w stanie zabrać Państwa pojazd do warsztatu elektrycznego lub wulkanizacyjnego. Pozwala nam to nie tylko usunąć go z drogi, ale również przewieźć do odpowiedniego warsztatu, gdzie zostanie profesjonalnie naprawiony. Zapewniamy bezgotówkową likwidację szkód. Odholujemy, kupimy części, a w razie wypadku sami naprawimy pojazd. Załatwiamy wszystkie formalności i dokonujemy płatności bezpośrednio do firmy ubezpieczeniowej.

Pomoc drogowa Warszawa Ursynów
o firmie pomoc drogowa Ursynów
Autopomoc to coś więcej niż zawód.

Usuwanie pojazdów z rowów, poboczy dróg itp.
Transport pojazdów, które uległy uszkodzeniu lub zniszczeniu. Transport samochodów: terenowych busów, vanów, ciągników, samochodów dostawczych, sprzętu budowlanego i maszyn rolniczych. Możliwy jest transport dwóch samochodów jednocześnie na przyczepie doczepionej bezpośrednio do pojazdu.
Samochody odbieramy z portów USA Gdynia (Gdańsk), Hamburg, Bremerhaven Bremen Klaipeda i wielu innych.
Formalności podatkowe i celne załatwiane są bez zgody i obecności właściciela pojazdu.
Sprowadzanie pojazdów z Niemiec i Belgii.
Naprawy uszkodzonych pojazdów
Wynajem naczep i przyczep.
Firma PomocDrogowaUrsynow.pl Autoholowanie została założona w 2006 roku. Początkowo oferowaliśmy usługi transportowe, jednak w miarę zdobywania doświadczenia rozszerzyliśmy nasze usługi o pomoc drogową oraz naprawy blacharskie i lakiernicze. Mamy również możliwość zabrania Państwa pojazdu do warsztatu elektrycznego lub wulkanizacyjnego. Dzięki temu możemy nie tylko usunąć go z drogi, ale również przewieźć do odpowiedniego warsztatu, gdzie zostanie fachowo naprawiony. Oferujemy również likwidację szkód w gotówce. W nagłych wypadkach zajmiemy się transportem, naprawą i zakupem wszystkich potrzebnych części. Załatwiamy wszystkie formalności i kontaktujemy się bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową.