Pomoc drogowa Warszawa i każda dzielnica miasta

Nasza pomoc drogowa Warszawa oferuję Państwu całodobowe usługi, holowanie i transport pojazdów. Prowadzę niewielką działalność gospodarczą. Moje usługi zawsze wykonywane są z wysokim profesjonalizmem, a cena jest konkurencyjna.
Oprócz transportu towarów oraz holowania maszyn i pojazdów jestem w stanie również wyciągać pojazdy z rowów oraz dokonywać drobnych napraw. W przypadku poważniejszej awarii współpracuję z renomowanymi warsztatami samochodowymi na terenie Warszawy Ursynowa i okolic. Jestem do dyspozycji o każdej porze, a obszar mojej pracy obejmuje cały kraj, jak również Europę. Ze względu na miejsce zamieszkania, które posiadam, skupiam się głównie na Warszawie i jej okolicach.

Pomoc drogowa Warszawa Ursynów
Pomoc drogowa Warszawa
Pomoc Drogowa Warszawa 24h

Firma pomoc drogowa Ursynów Autoholowanie została założona w 2006 roku. Początkowo zajmowaliśmy się usługami transportowymi. W miarę zdobywania doświadczenia, nasza firma rozszerzyła zakres usług o pomoc drogową, naprawy blacharskie i lakiernicze. Jesteśmy również w stanie przetransportować Państwa pojazd do warsztatu elektrycznego lub wulkanizacyjnego. Pozwala nam to nie tylko usunąć go z drogi, ale również dostarczyć do odpowiedniego warsztatu, gdzie zostanie profesjonalnie naprawiony. Oferujemy usługę pomoc drogowa Warszawa 24h również likwidację bezgotówkową, tzn. w razie wypadku odholujemy, zakupimy niezbędne części i naprawimy pojazd na własny koszt. Załatwiamy wszelkie formalności i kontaktujemy się bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową.
Samopomoc nie jest tylko dla samopomocy.
Usuwanie samochodów z rowów, poboczy dróg itp.
Transport samochodów, które uległy uszkodzeniu lub rozbiciu.
Transport samochodów: osobowych, terenowych, dostawczych, busów, vanów oraz ciągników, maszyn rolniczych stolarki i wielu innych na terenie całej Polski jak i Europy. Możliwość transportu dwóch samochodów jednocześnie za pomocą lawety dołączonej do pojazdu.
Załatwianie wszelkich formalności celnych i podatkowych bez udziału właściciela samochodu.